عمق ریشه و نحوه آبیاری درخت زیتون در زمستان برای تقویت باردهی و گلدهی و فاصله کاشت

آبیاری درخت زیتون

آبیاری درخت زیتون

طعم محصول شما مستقیماً تحت کنترل شماست، عمق ریشه و نحوه آبیاری درخت زیتون در زمستان برای تقویت باردهی و گلدهی گیاه چه تاثیری دارد؟

تولید محصول زیتون ثابت با آبیاری دقیق

چه مقصد زیتون شما برای سفره خانواده باشد و چه برای تولید روغن، مشتریان شما طعم عالی را می خواهند، در حالی که محصول شما نیاز به عملکرد ثابت دارد.

با آبیاری قطره ای طعم محصول شما مستقیماً تحت کنترل است و در عین حال از شدت باربری متناوب می کاهد.

چرا آبیاری دقیق باغات زیتون را انتخاب کنیم؟

با بهینه سازی تعادل رشد رویشی ۶۰ درصد بیشتر تولید کنیدعمق ریشه و نحوه آبیاری درخت زیتون در زمستان برای تقویت

به نمایندگی از درختان خود تصمیم بگیرید که در آن زمان در کجا سرمایه گذاری کنید و تولید شما را نه تنها امسال افزایش دهید، بلکه زمینه را برای محصول سال آینده فراهم کنید.

تولید محصول ثابت 

با مدیریت فعال رطوبت خاک با آبیاری قطره ای، تضمین شرایط بهینه و کاهش باربری متناوب، عملکرد خود را کنترل کنید. با دانستن عمق ریشه درخت زیتون شما

کیفیت محصول را با میزان مصرف آب مدیریت کنید

بدون باران یا آبیاری، درختان زیتون وارد شرایط استرس زا، کوچک شدن و ریزش میوه می شوند.

آبیاری های دقیق به شما این قدرت را می دهد که تنش آبی را در دوره های رشد را خاص کنترل کنید، نحوه آبیاری در زمستان و فاصله کاشت نهال بتعث تقویت درخت زیتون می شود و سنتز پلی فنلی را القا می کند و در نهایت شما را به مدیریت فعال مشخصات معطر روغن خود می دهد.

یک راه حل برای همه زمین

آیا فکر می کنید توپوگرافی ناهموار شما، نخلستان شما را نامزد بدی برای آبیاری دقیق می کند؟ دوباره فکر کن Drip مانند یک وسیله نقلیه تمام زمینی است: در هر زمینی، حتی زمانی که زمین ناهموار است، به طور موثر عمل می کند و در هر اندازه زمین با انواع خاک موثر است.

شما حتی می توانید سیستم خود را سفارشی کنید و خطوط قطره ای را در زیر سطح نصب کنید تا از تداخل با ماشین آلات کشاورزی جلوگیری کنید.

این مانند یک ۴X4 برای زیتون شماست.

چگونه می توانم باروری متناوب را در درختان زیتون به حداقل برسانم؟

متأسفانه باربری متناوب در همه درختان میوه از جمله زیتون رایج است. نوسان عملکرد بالا/کم تحت تأثیر سه عامل است: همبستگی بین رشد رویشی و بار میوه، آب و هوا و سطح تنش آبی درختان. کنترل آب با اطمینان از اینکه خاک همیشه در سطح مطلوبی از رطوبت قرار دارد، تنش گیاه را کاهش می دهد. کود دهی دقیق تضمین می کند که مواد مغذی در زمان دقیقی که درخت آماده دریافت آنها است به درخت می رسد. یک یا دو پانچ آبیاری دقیق درخت زیتون در زمستان به علاوه کود دهی به طور قابل توجهی باربری متناوب را کاهش می دهد و شما را در موقعیتی قرار می دهد که به طور مداوم عملکرد بالایی داشته باشید.

آیا قطره‌های قطره‌ای باید در بالای زمین باقی بمانند یا می‌توان آن‌ها را زیر سطحی نصب کرد؟

از قدرت انعطاف پذیری و سفارشی سازی استفاده کنید! خطوط قطره‌ای برای زیتون بسته به نیاز شما می‌تواند در بالای سطح زمین باقی بماند یا در زیر سطح نصب شود. نحوه آبیاری قطره‌ای زیرسطحی درخت زیتون به این معنی است که خطوط قطره‌ای از ماشین‌های کشت و برداشت محافظت می‌شوند، که مزیت کشاورزی و مکانیکی قابل توجهی است. علاوه بر این، نصب زیرسطحی تضمین می کند که هم آب و هم مواد مغذی مستقیماً به ناحیه ریشه اعمال می شوند. با این حال، اگر بازرسی آسان را ترجیح می دهید و با بودجه محدود کار می کنید (نصب زیرسطحی مقداری هزینه اضافه می کند)، خطوط قطره چکان در بالای زمین ممکن است راه حلی باشد. چالش‌های شما هرچه که باشند، راه‌حل‌های ما می‌توانند برای پاسخگویی به آنها افزایش یابند.

چرا باید آبیاری دقیق را نسبت به سایر روش های اقتصادی تر انتخاب کنم؟

اگرچه آبیاری قطره‌ ای نیاز به سرمایه‌ گذاری اولیه بیشتری دارد، اما صرفه‌ جویی فوری و قابل توجهی در آب و نیروی کار خواهید داشت. آبیاری قطره ای ۳۰ درصد آب کمتری نسبت به آبیاری بارانی مصرف می کند، در حالی که عملکرد را تا ۶۰ درصد افزایش می دهد. با کود دهی دقیق، هزینه کار و ماشین آلات مربوط به کود دهی را صفر می‌ کنید، کاهش سرمایه‌ گذاری در منابع همراه با بهره‌ وری بالاتر، آبیاری قطره‌ ای درخت زیتون بهترین تصمیم برای تقویت سود شما می‌کند.

از چه زمانی باید آبیاری را شروع کنم و چه مقدار آب مصرف کنم؟

در مورد زیتون، هر مرحله توسعه باتوجه به عمق ریشه درخت زیتون نیاز به یک رژیم آبی مشخص دارد، بنابراین شما به تمام کنترلی که می توانید داشته باشید نیاز دارید. به عنوان مثال، درست قبل از گل آذین، آب باید کافی و ثابت باشد تا اطمینان حاصل شود که هر گل به میوه تبدیل می شود. آبیاری کافی باید در طول انباشت روغن ادامه یابد، اما پس از سفت شدن گودال، آب باید بلافاصله کاهش یابد. پس از برداشت محصول، شرایط برای چرخه تولید بعدی فراهم می شود، بنابراین آبیاری و کاهش تنش آبی به کاهش باربری متناوب کمک می کند. با زیتون، کنترل نام بازی است و تنها راه برای تضمین سطح کنترل مورد نیاز آبیاری دقیق است.
برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
خرید، استعلام قیمت و مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
×