تامین کلیه تجهیزات ساخت و مصرفی در یک گلخانه

مشاوره در خصوص گلخانه

مشاوره پروژه گلخانه آبیاری هوشمند مکانیزه و سازه

مشاوره ما با هدف توانمند سازی کشاورزان جهت تولید در تمام سال و همه فصول برای بهترین راه حل های گلخانه می باشد

آینده کشاورزی اینجاست

همانطوری که همه ما می دانیم کشاورزی یک تجارت پر خطر است اما در سال های اخیر پرداختن به پارامتر های طبیعی و مصنوعی از تغیرات آب و هوایی تا کووید ۱۹ باعث شده تا بیشتر متوجه اهمیت حیاتی مواد غذایی شده ایم و این مستلزم تولید مواد غذایی در محیط و شرایط کنترل شده است.

در پاسخ به این چالش های رو به رشد، پروژه های گلخانه ای تجاری هوشمند به سرعت در حال گسترش هستند.

نتایج به خودی خود گویای این مطلب است که عملکرد در گلخانه های تجاری هوشمند در مقایسه با کشت در مزرعه ۸ تا ۱۰ برابر افزایش می یابد. کشاورزان اکنون می توانند در تمام طول سال محصول تولید کنند. غذای محلی تازه برای بازارهای محلی موجود است. در حالی که منابعی مانند آب و مصرف کود جهت آبیاری گلخانه تا ۴۰ درصد کاهش می یابد.

که برای سرمایه‌ گذاران، گلخانه‌ های تجاری به معنای هزینه‌ های تولید کمتر، ریسک‌ های کمتر و بازده بیشتر است، در حالی که به کشاورزی پایدار و امنیت غذایی کمک می‌ کند و شاهد نتایج هیجان بر انگیزی است.

 

مشاوره برای هر آنچه برای یک گلخانه هوشمند نیاز دارید

سازه گلخانه

محصولات ، مکان و اقلیم به ساختار های گلخانه ای متفاوتی نیاز دارند. ما انواع سازه های پلی اتیلن به صورت تونلی و شبکه ای را در مرحله امکان سنجی پیکر بندی مناسب برای اهداف شما را ارائه می کنیم

محصولات گلخانه ای

ما راه حل هایی برای اکثر محصولات نظیر گوجه فرنگی ، خیار، فلفل، بادمجان، کاهو، آواکادوو ... را به عنوان مشاور کسب کار کشاورزی شما پیشنهاد می دهیم تا بدانید کدام محصول برای شما بیشترین بازدهی را دارد.

سیستم آب رسانی

محصولات مختلف ، خاک و اقلیم به سیستم آبیاری متفاوتی نیاز دارند. ما می توانیم یک سیستم آبیاری و کوددهی انعطاف پذیر مطابق با نیاز های گیاهتان برای گلخانه شما طراحی و اجرا کنیم.

گلخانه هوشمند

امروزه به کمک فناوری هوشمند یک گلخانه را قادر می سازد تا محصولات را سریع تر ، کارآمد تر و در هر شرایط آب و هوایی بیرونی رشد دهند.

از ایده تا اجرا ما در کنار شما هستیم

ما اینجا هستیم تا مشاوره و پشتیبانی لازم در خصوص سازه گلخانه یا یک راه حل آبیاری سفارشی هوشمند به صورت راهنمایی فنی و یا مدیریت اجرا و  تمام موادی که برای تولید یک پروژه کشاورزی موفق نیاز دارید ارائه دهیم.

یک گلخانه از بدو تولد

۱- طراحی مفهومی

ارزیابی اولیه برای امکان سنجی پروژه ، بیزینس پلن ، بازدید از محل و جمع آوری داده ها و ارزیابی ریسک و توصیه هایی برای انجام دادن یا ندادن

۲- طراحی جزئیات

یک استراتژی جامع بر اساس مهندسی کشاورزی برای انتخاب سازه گلخانه ، طراحی سیستم گرمایش ، تکنیک کشت ، طراحی سیستم آبیاری و کنترل آب و هوا

۳- نظارت و ساخت

ما کل پروژه را می سازیم و مدیریت می کنیم تا راه اندازی رسمی و تحویل خدمات حرفه ای جه به صورت در محل و یا مشاوره ارائه می دهیم

۴- بهره برداری

پشتیبانی فنی زراعی مانند ، مشاوره کشت ، آموزش تخصصی زراعت در محل تا اطمینان حاصل کنیم تا بازگشت سرمایه شما تضمین می شود.

متداول ترین سوالات شما در ارتباط با گخانه

جمعیت کره زمین رو به رشد است و تولید مواد غذایی بیشتر، امنیت غذایی را تضمین می کند. همچنین گلخانه ها به دلیل محیط سر بسته از خطرات بیرونی در امان هستند.

با فراهم کردن بهترین شرایط رشد محصول بدون اینکه تغیر فصل ها تاثیر گذار باشد و تولید در تمام فصول سال را امکان پذیر می کنند. افزایش عملکرد در یک متر مربع از زمین و آب باعث استفاده بهینه از منابع طبیعی است. مواد غذایی تولید شده در گلخانه با آفت کش کمتر و در نتیجه ایمن تر و تمیز و تازه به دست مصرف کننده در شهر ها می رسد.

شما ۴ مرحله مهم دارید: طراحی با توجه به منطقه و کشت ، طراحی سازه ، تامین تجهیزات ، ساخت و ساز عمرانی 

×
خرید، استعلام قیمت و مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
×