آبیاری دقیق گلخانه

سیستم های آبیاری گلخانه

آب یک عامل مهم در موفقیت هر پروژه گلخانه ای است. با توجه به محدودیت خاک، سیستم های آبیاری گلخانه هوشمند و سیستم های کود دهی برای کیفیت و عملکرد محصول شما حیاتی هستند.  قطره ساز، یکی از پیشگامان در این زمینه است و سیستم‌های آبیاری و کوددهی گلخانه‌ای انعطاف‌پذیر را ارائه می‌کنیم که آب و مواد مغذی را مطابق با نیازهای خاص گیاه ارائه می‌کند:

  • قطره چکان های دبی ثابت
  • سیستم های کود دهی 
  • طراحی مدار

ما برای گلخانه شما راه حل مخصوص به خودتان را می دهیم

تجزیه و تحلیل آب

برای ایجاد منبع و کیفیت آب برای سیستم آبیاری گلخانه شما

تجزیه و تحلیل محصول

محصولات مختلف به پروتکل آبیاری متفاوتی نیاز دارند

تجزیه و تحلیل بستر کشت

کشت خاکی، بدون خاک و گلدانی همگی به سیستم های آبیاری گلخانه ای متفاوتی نیاز دارند

طراحی اتاق آب

این اتاق شامل مخازن آب، مخازن کود، ماشین آلات کود دهی و پمپ ها و سیستم فیلتراسیون شما خواهد بود

انتخاب قطره چکان

از جمله قطره چکان های PCJ 'نقطه آبیاری' نوآورانه ما

تجزیه و تحلیل آب و هوا

جغرافیا، اقلیم و سطوح تشعشع بر میزان تعرق گیاهان تأثیر می گذارد

سیستم آبیاری گلخانه

PCJ Drippers: دقیق ترین راه حل قطره ای جهان

هنگامی که میوه‌ ها، سبزیجات یا گیاهان گلخانه‌ شما چیزی کمتر از ۱۰۰ درصد یکنواختی توزیع آب و مواد مغذی را طلب نمی‌ کنند، قطره چکان‌ های خود تمیز شونده PCJ بهترین سیستم آبیاری گلخانه‌ هوشمند هستند که کارایی بالا را برای سرمایه‌ گذاری‌ های ارزشمند شما را تضمین می‌ کنند.

  • بازده ثابت: تحویل دقیق آب و مواد مغذی در محدوده فشار وسیع، یکنواختی عالی محصول و عملکرد مداوم بالا را تضمین می کند.
  • مقاومت در برابر گرفتگی: فناوری نرخ جریان ثابت و عملکرد بی عیب را تضمین می کند.
  • آسان به مقیاس
  • حداکثر انعطاف پذیری: میکرولوله ها در صورت نیاز به قطره چکان ها اجازه می دهند و در صورت نیاز به چندین خروجی قطره ای تقسیم می شوند.
  • مکانیسم ضد زهکشی (در مدل های LCNL و HCNL): اثر زهکشی و پر کردن مجدد را از بین می برد و کارایی را در هنگام آبیاری پالسی بهبود می بخشد.

به گیاهان خود دقیقاً آنچه نیاز دارند بدهید

 

هنگامی که در شرایط ایده آل رشد کنند، گیاهان شما با محصولات سالم و بازدهی با کیفیت به شما پاداش می دهند. تغذیه گیاهان به بهترین روش در ایجاد نتایج بهینه محصول بسیار مهم است. بنابراین، ما تکنیک کود دهی (کود + آبیاری) را توسعه داده ایم – با استفاده از قطره چکان به عنوان یک سیستم تحویل مواد مغذی

کود دهی همه چیز در مورد مقادیر، ترکیبات مواد مغذی و زمان بندی دقیق است. کود دهی دقیق ابزار بهینه مدیریت ناحیه ریشه است که با توجه به چرخه رشد محصول شما، ترکیب مناسبی از آب و مواد مغذی را مستقیماً به ریشه های هر گیاه می رساند.

کوددهی دقیق سرمایه گذاری کود شما را با این امکان به شما می دهد که به عنوان مثال، در پاسخ به موانعی مانند نوسانات بازار و تغییرات آب و هوا، مقدار مصرف را بر اساس تقاضا تغییر دهید.

سیستم آبیاری گلخانه هایدروپنیک

سیستم آبیاری گلخانه

هنگام برخورد با کشت گلخانه ای بدون خاک، دقت و همگنی بسیار مهم است. بستر های بدون خاک ظرفیت کافی ندارند (بسته به خصوصیات بستر و ظرف)، بنابراین آب و مواد مغذی باید در دوزهای کم و با دقت بسیار بالا به گیاهان تحویل داده شوند. برای انجام این کار، ما ماشین‌ های دوز چند کاناله پیشرو در صنعت را ایجاد کرده‌ایم.

راه حل های برتر ما را برای نیازهای آبیاری گلخانه خود بیابید:

سیستم کنترل PH آب و ترکیب با کود و فیلتراسیون مناسب هایدروپنیک
سیستم اختلاط کود به شکل منظم و ثابت با آب و کنترل PH
قطره چکان قوسی چند خروجی
بهترین قیمت خرید عمده دریپر قطره چکان ثابت آبیاری قطره ای
قطره چکان های دبی ثابت

صرفه جویی در مصرف آب از طریق گندزدایی

در سیستم های آبیاری گلخانه هوشمند ، ما به طور مداوم حدود ۳۰-۲۰ درصد از آب را با ضدعفونی کردن و مخلوط کردن آن با آب شیرین از منبع خارجی بازیافت می کنیم. این امر مصرف آب و مصرف کود را کاهش می دهد، زیرا آب بازیافتی مواد مغذی را از یک چرخه به چرخه بعدی حفظ می کند.

با توجه به کارایی بالای آنها، ما از تکنیک های ضدعفونی مختلفی در سیستم های آبیاری گلخانه خود استفاده می کنیم، از جمله روش های UV، ازن، و روش های پیشرو میکرو فیلتراسیون مورد استفاده در بخش پزشکی.

محلول های ضد عفونی آب ما برای استفاده ساده هستند و پس از نصب، نیاز به نگهداری کمی دارند. همچنین می توانید بسته به محصول خود و عوامل بیماری زا که از آنها محافظت می کنید، دوزهای مختلفی را انتخاب کنید.

بازیافت آب از طریق سیستم های آبیاری گلخانه ای مقرون به صرفه و بسیار پایدار است، زیرا استفاده مجدد از آب زهکشی از آلودگی زمین و آب جلوگیری می کند.

سیستم های اسمز معکوس

سیستم های آبیاری گلخانه هوشمند به روش اسمز معکوس (RO) نمک زدایی و فیلتراسیون آب را برای تامین آب برای سیستم آبیاری شما امکان پذیر می کند. این سیستم ها نمک ها، مواد آلی و سایر ذرات محلول را همراه با باکتری ها و ویروس ها استخراج می کنند. سیستم‌های اسمز معکوس ما به‌صورت سفارشی طراحی شده‌اند – هر کدام برای پاسخگویی به نیازهای خاص محصول شما و شرایط منبع آب شما ساخته شده‌اند.

سیستم های آبیاری هایدروپنیک

سیستم های NFT
سیستم Ebb n Flood

تکنیک فیلم غذایی (NFT) یک سیستم هیدروپونیک است که از نظر منابع و نیروی کار کارآمد است. صرفه جویی قابل توجهی از نظر فضا، آب، کودها و آفت کش ها ارائه می دهد – و در حال حاضر روش ارجح برای رشد کاهو و گیاهان در سراسر جهان است.

در NFT، گیاهان در خندق های پلاستیکی رشد می کنند. محلولی از آب اکسیژنه تازه و مواد معدنی به انتهای بلندی خندق پمپ می شود و به سمت پایین جریان می یابد، جایی که در یک مخزن جمع می شود.

کنترلر قطره ساز ریشه های گیاه را در آب مرطوب نگه می دارد اما غرق در آب نیست و ترکیب ایده آلی از آب، مواد معدنی و اکسیژن را برای آنها فراهم می کند. ما همچنین از سیستم های اضافی مانند فیلتراسیون، فاضلاب و سرمایش (در صورت نیاز) برای تمیز و خنک نگه داشتن آب جاری استفاده می کنیم.

فناوری NFT به شما کمک می کند تا محصولات با کیفیت برتر را در تمام طول سال تولید کنید. این روش با حداقل ورودی آب، کود و آفت کش ها، یک روش رشد پایدار و مقرون به صرفه است.

سیستم‌های NFT قطره ساز برای تضمین کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد داخلی طراحی و تولید می‌شوند.

“Ebb and Flood” (یا “Flood and Drain”) یک سیستم آبیاری گلخانه هوشمند متفاوت است که شامل غرقابی و تخلیه دوره ای محلول غذایی است.

این سیستم در دو مرحله کار می کند: آب و مواد مغذی از طریق مناطق در حال رشد جریان می یابند و روی ریشه گیاهان جاری می شوند. سپس آب دوباره به مخزن تخلیه می شود. چرخه به طور مداوم تکرار می شود

در قطره ساز ما سیستم‌ های Ebb n Flood را بر روی یک کف بتنی تخصصی، روکش‌ هایی با طراحی خاص یا روی میزهای سینی تحویل می‌ دهیم – هر گزینه به گونه‌ ای طراحی شده است که آب را به طور موثر و دقیق بدون اتلاف سیل و تخلیه کند.

پیشرفتی در EBB N FLOOD

قطره ساز مفتخر است که یک پیشرفت پیشرو در سیستم های آبیاری گلخانه ای ارائه می دهد که در حال حاضر در پروژه های گلخانه ای بسیار پیچیده پیشگام است. ترکیب منحصر به فرد Ebb n Flood به همراه آبیاری قطره ای منجر به نتایج انقلابی در کیفیت محصول و کنترل تغذیه گیاه می شود.

×
خرید، استعلام قیمت و مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
×