آبیاری زیر سطحی کاشت و تولید یونجه برطرف کردن نیاز آبی

تولید یونجه تجاری با هزینه کمتر چین های بیشتری برداشت کنید

 

همه چیز در مورد تولید و آبیاری زیر سطحی یونجه با آموزش کاشت در فصل بهار و پاییز و شرایط آب و هوایی غیرقابل پیش بینی جهت بر طرف کردن نیاز آبی

 

با این حال، با آبیاری قطره‌ای، می‌توانید کنترل کامل زمان تحویل آب و مواد مغذی به ریشه محصول خود را در دست بگیرید – کاهش خطرات مرتبط با آب و هوا، مدیریت ورودی‌ها و تضمین سودآوری.

بزرگ ترین چالش تولید یونجه و برطرف کردن نیاز آبی آن؟

یونجه یک گیاه چند ساله منحصر به فرد، پر آب و با ریشه عمیق است. اما حتی کمی استرس ناشی از کم یا زیاد بودن آب، تأثیر منفی بر رشد و نمو و کیفیت کلی آن خواهد داشت. به همین دلیل است که آب و هوای غیرقابل پیش بینی و روش‌ های آبیاری بیهوده مانند غرق آبی به اندازه کافی خوب نیستند – شما نیاز به ثبات دارید، یونجه در برابر تغذیه بیش از حد یا تغذیه کم بسیار آسیب پذیر است

 

 

آبیاری دقیق چه کمکی به شما می کند؟

آبیاری دقیق با استفاده از SDI (آبیاری قطره ای زیر سطحی)، که آب و مواد مغذی را مستقیماً به ریشه هر گیاه می رساند، کنترل کاملی بر ناحیه ریشه یونجه به شما می دهد. این در هر مزرعه ای می تواند قرار بگیرد و برای همه توپوگرافی ها، اندازه های مزرعه و انواع خاک اعمال شود. بنابراین شما می توانید رطوبت خاک و سطوح مواد مغذی بهینه را در همه شرایط، در کل مزرعه یونجه خود حفظ کنید.

و اگر کنترل‌ های دیجیتالی را به سیستم خود اضافه کنید، می‌ توانید عملکرد خود را در حین رشد نظارت کرده و بهینه کنید و اطلاعات مربوط به هر جنبه از زمینه و آب و هوای محلی خود را به دست آورید. بنابراین در هر کجا که هستید، به هر نحوی که رشد می کنید، می توانید در هر فصل بازدهی مداوم و با کیفیت بالا را تضمین کنید. و  سود بیشتری کسب کنید.

 

 

 

 

 

 

میتوانید مزرعه ذرت خود را از راه دور آبیاری کنید.

بله. آبیاری دقیق به راحتی با کنترل از راه دور و اتوماسیون ترکیب می شود تا آبیاری شما را کارآمدتر کند و به شما امکان دسترسی فوری از تلفن همراه، تبلت یا رایانه را می دهد. درباره کشاورزی دیجیتال بیشتر بخوانید .

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
خرید، استعلام قیمت و مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
× WhatsApp